Op zondag 5 juli 2026 organiseert de Vereniging tot Behoud van de Wilmkebreekpolder een open-tuinenactiviteit. Een vijftal eigenaren van tuinen aan de Kadoelenweg stelt die dag de tuin open voor iedereen die in tuinaanleg en plantkeuze is geinteresseerd. Het plan is om in een groep van tuin naar tuin te lopen, zodat ook de tuineigenaren de andere tuinen kunnen zien. We verzamelen om 11u op het pleintje van Klein Kadoelen en zijn rond 13:30u klaar. Per tuin kunnen we 20 à 30 min rondkijken. Teruglopen naar het beginpunt, ca 750 meter, duurt ongeveer 10 minuten.
Op zondag is de kantine van de nabij gelegen Volkstuinpark de Bongerd open, we kunnen daar na afloop eventueel nog iets drinken en op eigen gelegenheid de Ecologische Route de Bongerd bekijken.
Ben je geinteresseerd, meld je uiterlijk vrijdag 3 juli aan bij natuur@wilmkebreek.nl. Het maximum aantal deelnemers is 20. Na aanmelding ontvang je een bevestigingsmail. Graag zien we je komst tegemoet!
